Tłumaczenie jednego z webinarow z adminem Skyllex

Nazywam się Aleksander Zorin. Urodziłem się na Ukrainie, w Połtawie. Dzięki moim przyjaciołom dowiedziałem się o Skyllexie. Kiedy obczaiłem warunki i prace firmy, nie miałem już wątpliwości o legalności firmy. Moja pierwsza inwestycja została dokonana 20 czerwca 2016. W tej chwili mam dużą międzynarodową grupę i dzisiaj mam zaszczyt próbować sił jako mówca firmy. Zamierzam na czacie udostępnić kontakt do siebie.

To jest moja pierwsza konferencja. Wybaczcie mój kiepski angielski. Będe go praktykował, więc następne konferencje, myślę, że bedą lepsze. Dziękuję za zrozumienie!

Teraz chcę omówić tematy z wczorajszej konferencji z udziałem CEO firmy.

Zacznijmy.

Aktualnie firma ma więcej niż 20 tysięcy inwestorów. To świetny rezultat jak na półtora roku pracy. I to jest tylko początek. Widzimy piękny wzrost inwestorów z całego świata. Firma robi świtną robotę z rozwojem liderów. Codziennie widzimy, jak inwestorzy dołączają. Firma poświęca uwagę każdemu inwestorowi i pracy. Dlatego firma kom unikuje się z liderami i ich wysłuchuje.

Skyllex z przyjemnością oferuje szeroki zakres nowoczesnych i łatwo dostepnych, wysokiej jakości usług inwestycyjnych, które są pożądane dla efektywnego zarządzania biznesem.

-Jeśli nie lubisz lekceważenia przepisów,
-jeśli zrywasz interes ponieważ trader nie zamknął na czas dealu,
-jeśli zainwestowałeś w firmie, a ona się zwinęła

..więc rozumiesz jak ważne jest to, aby mieć stabilną i silną firmę, która spełnia ich warunki oraz pomaga partnerom i kientom – jesteś we właściwej firmie – Skyllex !

Firma Skyllex jest gotowa zaoferować Ci wysoki i stabilny dochód potrzebny do komfortowej pracy w czasie której będziesz mógł w krótkim czasie powiększyć swoje zasoby finansowe.

Pomoc techniczna czynna 24/7 i pomoc osobistego menedżera pozwala nam rozwiazać każdy problem w krótkim czasie. Z nami możesz zapomnieć o niestabilnym połączeniu z firmą, długimi przerwami w procesach i niejasnymi przyczynami braku pomocy w firmie.
Nasz schemat pracy pozwala nam zrealizować usługi szybko po rejestracji. Możesz korzystać z zalet działania z firmą w bardzo szybkim czasie.
Naszym celem nie jest być jedynie firmą inwestycyjną, lecz długoterminowym partnerem klientów.

W tej chwili trwają negocjacje z partnerami aby umożliwić rozpoczecie pracy na jednej z giełd w Stanach Zjednoczonych w roku 2017. To umożliwi nam znaczne powiększenie zysków.

Głowne zalety to:

Perspektywa zarabiania. Dzięki udanym prowadzeniu handlu, kapitał handlowy wzrośnie, zatem profity też będą rosnąć. I nie ma to limitu. Historia pokazuje nam wiele przykładów kiedy firma pracowała z kilkoma giełdami i sukces znacznie wzrósł.

Na dzień dzisiejszy firma zatrudnia ponad 50 analityków którzy śledzą działania każdego inwestora. Monitorujemy działania inwestora i jego sukces. Jeśli inwestor działa i ma aktywny udział w życiu firmy, otrzymuje przywileje oraz indywidualne warunki. Potem omawiamy jego działania i perspektywy, więc partnerzy tacy stają się potem członkami. W dodatku otrzymują wynagrodzenia pieniężne.

Firma ma konkurs Skyline od 14 listopada do 26 grudnia. Program działa z tylko z serwerami kopiącymi Bitcoiny.
//// o tym konkursie bitcoinowym to wiemy już, nie będę tłumaczył, wkleję angielski tekst
The company has Skyline bonus program from November 14 to December 26. The program works only with servers on Bitcoin plans. To participate in this program you need to open one of the 3 plans with not less than $ 500. After that, you get a code that you can repay once it is possible, that is the possibility to get from 10 to 10 000 $ to your account. Or leave it to participate in the drawing of 5 million $ which will be held on the 26th of December .

W 2017 podłączamy nowy sprzęt do miningu bitcoinów.

Odnośnie pracy podczas przerwy na przełomie 2016/2017

Dokładnie to wiem że serwery bitcoinowe będą działać do 30 grudnia, a 30 grudnia będzie ogarniany sprzęt (serwisowanie, diagnostyka) a 2 stycznia będą rozwiązane ewentualne problemy z serwerami i od 3 stycznia będzie można dalej robic profity z kopania btc.

Przerwa będzie 30 i 31 grudnia 2016 oraz 1 i 2 stycznia 2017. W te dni nie będzie naliczeń.

Co do giełd, nie mamy konkretnej daty, ale wiemy, że będą działać od 3 stycznia.
/Na skyllex będzie podana informacja !

W 2017 roku będziemy rozwijać gałęzie zarobku i pozwoli nam to rozszerzyć liczbę inwestorów do 200 tysięcy.

Po negocjacjach z traderami, pojawią się nowi traderzy. Będą pracować z ogromną ilością pieniędzy i oczywiście procenty też się powiększą 🙂

Ostrzeżenie o fałszywym profilu Tomasa Jankauskasa który rozsyła pliki które mogą uszkodzić komputer. Prawdziwe konto jest podane na stronie Skyllexa na górze po prawej.
Zainfekowany komputer oznacza możliwe skradzione hasła do kont.
Bądź ostrożny. Jeśli widzisz coś podejrzanego, nie akceptuj tego i ostrzeż partnerów oraz zarząd firmy aby uniemożliwić włamania lub utratę informacji o innych inwestorach.

Na koniec dzisiejszej konferencji. Cchę powiedzieć wszystkim inwestorom i partnerom:
Nie wątp w siebie nawet na chwilę.

Pokazaliśmy naszą pracę i jesteśmy najsilniejszą firmą i zespołem.

Partnerzy, odrzućcie wszelkie wątpliwości i nie wątpcie w swoją pracę nawet na chwilę.

Główne działania konkurentów i oszustów to wprowadzenie Was w wątpliwości co do firmy, w której każdy zarabia, jako że zapobiegamy oszustwom , którzy próbują zwieść każdą możliwą drogą.

Jesteśmy silni i nikt nie zdoła zatrzymać naszej współpracy!

Dziękuję wszystkim partnerom za uwagę!

Tak w skrócie było o tym co powiedział właściciel firmy, Tomas Jankauskas.

Tekst Aleksandra Zorina, tłumaczenie – Adam Iwaćkowski

EnglishFrançaisDeutschPolskiРусскийEspañol