SportArb SCAM

System jest niewypłacalny i zakończył swoja działalność.

SCAM

Sportab czyli Sport Arbitrage LTD – Jest firma zarejestrowana na terenie Anglii (UK) – pod nazwą Sport Arbitrage LTD  dokładny dzień rejestracji 31 sierpień 2016 rok  Nr. Rejestracji:  10352162
Adres: 205 Kings Road, Birningham UK.

Certyfikat firmy:

Dyrektorem spółki wg dokumentów  jest Ronald Wald., Andreas Martin i Ronald Wald wszyscy posiadają trzy letnie doświadczenie na rynku zakładów, które miedzy innymi generują zyski dla firmy.

Aktualny skład zarządu :

Ronald Wald – CEO – ronald@sportarb.com
Sid Clive – Senior IT Engineer – sid@sportarb.com
Mitch Stew – Manager of Customer service – mitch@sportarb.com
Andres Martin – Trader – andres@sportarb.com

Bezpieczeństwo i wygląd strony

Strona programu posiada stosunkowo unikalny wygląd nawiązujący do tematyki sportowej, widać że  ich targetem są poważni inwestorzy. Strona nie posiada zauważalnych błędów w kodzie, jest także dostosowana do urządzeń mobilnych.

Zastosowano szereg zabezpieczeń strony oraz samego konta . Oprócz  statusu green SSL Sportarb dostarczonych przez SSL Comodo, kodu Captcha, zastosowany również 256 bitowe kodowanie AES-256 encryption protocol. strona oferuje rownież dodatkowo opcjonalną funkcję bezpiecznego logowania zabezpieczonego kodem PIN otrzymywanym smsem na nasz telelefon komórkowy albo też za pomocą Google Authenticator. opis zabezpieczeń znajduje sie w dziale security.

 

SportArb Plany inwestycyjne

W programie jest sześć planów inwestycyjnych:

Beginner – do (minimum) $25 – $499/30 dni- 60% zysków firmy
Starter – $500 – $999/ 45dni- 65% zysków firmy
Basic – $1,000-$2,499/60 dni – 70% zysków firmy
Advanced – $2,500-$4,999/75 dni – 75% zysków firmy
Expert – $5,000-$24,999/90 dni – 80% zysków firmy
Partner – $25,000-100,000/120 dni – 90% zysków firmy

Sportarb – Rozszerzony opis depozytów oraz opis strategii

Najmniejszy depozyt to $25 jest wymagany w planie Beginner. 

Czas działania planu to 30 dni kalendarzowych ( nie biznesowych) , a zysk to 60% dziennych naliczeń, które są dynamiczne i obecnie wahają się pomiędzy 2.0 – 3.5 %.
Tak więc jeżeli firma zarobi w danym dniu 2%, to zysk naszego depozytu w tym planie wynosi 1.2%. Te dwa istotne parametry widoczne są w naszym tzw. “biurze” i aktualizowane są każdego kolejnego dnia. Na marginesie: generalnie sam wygląd panelu administracyjnego nawiązuje do zakładów bukmacherskich 🙂
Kolejne plany oferują wyższe udziały w zyskach firmy, natomiast udział w nich jest zależny od wysokości kwoty posiadanego depozytu.
Jeżeli zainwestujemy $500-999/45 dni to nasz udział wynosi 65% (plan Starter).

Zyski firmy są więc dynamiczne a nasz udział w tych zyskach zależy od wysokości złożonego depozytu.

Nasz depozyt jest zamrożony na czas inwestycji i jest zwracany po jej zakończeniu. Możemy go jednak wypłacić w trakcie trwania inwestycji z opłatą 25%.

Co to jest compounding?

Na naszym depozycie możemy ustawić również elastyczną opcję compounding, czyli kumulację zysków do wartości depozytu (wartości od 0% do 100% gdzie 0% – cały zysk dostępny jest do wypłaty a 100% – cały zysk powiększa depozyt).
Jeśli np. wybieram compounding 50% to połowa dziennego zysku dodawana jest do depozytu a druga połowa dostępna jest do wypłaty. Zysk doliczany do depozytu zwiększa i jego wielkość,  tym samym kolejne zyski, powiększają wartość depozytu do wypłaty po zakończeniu planu. Daje to spore możliwości inwestycyjne, a sama funkcja i interesująca nas jej wartość procentowa może być regulowana w zależności od strategii inwestycyjnej w dowolnym momencie trwania depozytu. Bardzo przydatny jest tu systemowy kalkulator, który ułatwi dobranie strategii. Natomiast ten krok można w ogole pominąć i inwestować jak w kazdym hypie, czyli wpłacamy depozyt wypłacamy codzienne zyski następnie decydujemy co robimy z depozytem po jego powrocie.

Liczba depozytów jest dowolna.

W momencie, gdy nasz depozyt lub ich całkowita suma przekracza górny próg danego planu, to wszystkie depozyty dostają większy procent naliczeń i przechodzą na kolejny plan. Jednocześnie depozytowi, który przekroczył próg planu ,w jakim był rozpoczęty (stosowanie compoundingu – reinwestycja dziennego zysku) automatycznie dodaje się kolejne dni przetrzymania, zgodnie z planem do którego jego wartość go kwalifikuje.

Po założeniu konta otrzymujemy również 1000 punktów, które możemy zdeponować i przetestować jak działa naliczanie czy opcja compounding. Punkty można wymieniać w proporcji 1000 pkt na 0.05$

Systemy Płatności w Sportarb

Można jednocześnie posiadać depozyty we wszystkich obsługiwanych przez program walutach oraz kryptowalutach.
Na chwilę obecną są to: Dolar, Euro, Rubel, BTC, LTC,  oraz wewnętrzne punkty sportarb wymienne na dowolną walutę w przeliczeniu 1000 – 0,5$
Kolejną wprowadzoną walutą ma być ETH.

Minimalny depozyt w programie to $25.

Akceptowane systemy płatności to: Bitcoin, PerfectMoney, AdvCash, OKPay, Payeer i NixMoney.

Wypłaty są realizowane dwa razy dziennie, od poniedziałku do piątku, około 11:00 i 16:00 czasu GMT.

Wypłaty można realizować na każdy z wyżej wymienionych procesorów, jeśli jednak wypłacamy na inny niż ten, z którego dokonywaliśmy wpłaty, to wtedy doliczana jest dodatkowa opłata.

W przypadku depozytów powyżej kwoty 2500 USD/EUR i składanych innym systemem płatności niż bitcoin, wymagana jest weryfikacja konta. Używając bitcoina nie ma obowiązku weryfikacji.
SportArb

 

Sportarb Program polecający oraz punktacyjny

Program polecający jest mocną stroną programu. Zbudowany jest na czterech lewelach.  Za depozyty naszych bezpośrednich poleconych otrzymujemy 7% . Za poleconych na drugim lewelu  otrzymujemy 3%. 3 i 4 lewel to wartość 1%.

Jest również system punktowy. Punkty zdobywa się poprzez kierowanie (przekierowanie) ruchu na stronę Sportarbs z publicznych i prywatnych serwisów. Punkty te można potem wymienić na realne pieniądze! Żeby uczestniczyć w systemie punktowym stron prywatnych należy je zweryfikować, że jesteśmy właścicielami tych stron, przez wyslanei pliku dostarczonego przez sportab, taki plik umieszcza się na sewrerze identycznie jak weryfikuje się strony w google. Oczywiście punkty można dostać również za umieszczanie linków na stronach we wszelkich social mediach.

SportArb Support

Wsparcie klienta radzi sobie bardzo dobrze.

Można skorzystać z formularza kontaktowego oraz czatu online, który często się odzywa gdy serfujemy po stronie, jest także forum programu. Support dostępny jest w godzinach 9:00-17:00 (GMT) od poniedziałku do piątku.

Na terenie Anglii można zamówić rozmowę telefoniczną z suportem tzw. call back (oddzwanianie). W chwili obecnej, trwają pracę nad innymi językami.

Support aktualnie obsługuje aż 15 języków.

Możemy również przyłączyć się do dyskusji i społeczności forum, które jest zintegrowane razem z programem. Należy tam jednak założyć osobne konto.

Video prezentacje:

UWAGA!

Rejestrując się z Naszego linku masz dostęp do poradników,materiałów oraz newslettera grupy VIP

 

 

 

Monitor wypłacalności Sportarb (wypłacalność):

http://allmonitors.net/hyip/sportarb.com/

http://www.allhyipmonitors.com/details/sportarb.com

 

 

 

Ciekawostki:

Porównanie wzrostowej popularności  Skyllex i Sportarb :

skyllex vs sportarb

EnglishFrançaisDeutschPolskiРусскийEspañol