Skyllex SCAM

Pamiętajcie!

Pod żadnym pozorem nie wpłacajcie tam pieniędzy na karte bankomatowa która ci proponuja ze wypłaca ci pieniądze. Stracisz każdą zlotowke ktora tam wpłacisz, to mogę ci zagwarantować.

To tylko kolejny perfidny pomysł na wyrwanie pieniędzy z rynku.

skyllex rejestracja

W CHWILI OBECNEJ SYSTEM NIE PŁACI PIENIĘDZY OD 18.MARCA

 

 

Stary Opis programu:

Do dyspozycji dostajemy trzy pakiety.

Wybór pakietu jet zależny od kwoty która chcemy przeznaczyć na inwestycje

Ascent – kwota inwestycji zaczyna sie od 5000$ (od 15 marca 2017) do maksymalnie 1000$. Otrzymamy 50% zysku od wpłaconej kwoty naliczanego każdego dnia 1,67% dziennie. Depozyt zostaje zwrócony po zakończeniu aktywności całego pakietu czyli po 30 dniach.

Glimpsie – kwota inwestycji zaczynają sie od 30000$ do maksymalnie 15 000$. Otrzymujemy 55% zysku od zainwestowanej kwoty, prowizja  naliczana każdego dnia 2,2%, i zwrot kapitału nastepuje po 25 dniach.

Fast Coin – kwota inwestycji zaczyna sie od 30000$ do maksymalnie 3 500$. Otrzymamy 225% zysku, który dostaniemy po zakończeniu aktywności całego pakietu, czyli po 60 dniach. Nie ma dziennych naliczeń – czyli całą kwota wypłacana jest dopiero po zakończeniu aktywności pakietu.

Inwestycje w Nieruchomości

skyllex-polska-jak-to-dziala

Inwestycje nie polegają na nabywaniu  prawdziwej nieruchomości, przy mniejszych inwestycjach powodują zamrożenie kapitału, którego nie da się wypłacić

Gold Flow – kwota inwestycji zaczyna sie od 250$. Pakiet jest aktywny przez 90 dni. Prowizja od 1100% po zakończeniu cyklu. 90%  zarobków odkładane jest na zakup nieruchomości, nie możemy wypłacić ani reinwestować tych środków w pakiety.  Natomiast 10% otrzymujemy do re inwestycji lub wypłaty.

Inspiration – kwota inwestycji zaczyna sie od 10.000$. Pakiet działa przez 60 dni. Po 60 dniach otrzymamy zwrot kapitału. Zarobki to 150% przez 60 dni, czyli 2,5% od kwoty inwestycji dziennie.  92% naszych zarobków odkładane jest na zakup nieruchomości, nie możemy wypłacać ani reinwestować tych środków w pakiet. 8% zarobku otrzymujemy do re inwestycji lub wypłaty.

Money maker– kwota inwestycji zaczyna sie od 15.000$. Pakiet jest aktywny przez 45 dni. Otrzymamy 600%  po zakończeniu cyklu.  95% naszych zarobków odkładane jest na zakup nieruchomości, nie możemy wypłacić ani re inwestować tych środków w pakiet. 5% otrzymujemy do re inwestycji lub wypłaty.

 

ps: Najprostszym systemem jest Ascent który zaczyna się od inwestycji 50$ i maksymalnie 1000$. Okres inwestycji to 30 dni i az 50% zysku czyli przykładowo wpłacając 1000$ po 30 dniach wypłacasz 1500$. Oczywiście są większe pakiety inwestycyjne, są również programy  inwestycyjne w nieruchomości, czy opcja miningu BTC.

Generalnie polecam wszelkie inwestycje realizować za pomocą Bitcoina, w ten sposób ominiesz wszelkie formy procesorów płatniczych, których nie polecam. Niekotre wymagają nawet wpłacenia minimalnej kwoty np 300$, przelewy z nich są mocno problematyczne co utrudnia wszelkie dywersyfikacje w inne systemy.

Jeśli nie masz konta do bitcoin (BTC) polecam zdecydowanie BitBay, pod tym linkiem założysz darmowe konto i zaczniesz swoje przygodę z BTC. bitbay

 

Program partnerski Skyllex:

 

skylex-polska-jak-to-dziala

Program poleceń

Na start od razu mamy status Silver i zarabiamy  7% z pierwszej linii poleconych, 4% z drugiej linii, 2% z trzeciej i 1% z czwartej. Prowizję otrzymujemy za każdą inwestycje, jak i reinwestowane naszych partnerów.

Jeśli chcemy przejść na kolejne poziomy polecenia Gold, Platinum czy Diamond  to nasze osobiste inwestycje lub inwestycje naszego zespołu, czyli łączne zyski poleconych i Twoich, muszą przekroczyć podane progi.

Uwaga:

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Strona www, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i od nas tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziliśmy i z których usług korzystamy.

 

 

PORA NA NOWY KIERUNEK:

Polecam spojrzeć w stronę nowych systemów jak Norde Bank czy Sportartb w którym jestesmy oficjalnym przedstawicielem regionalnym w Polsce

SPORTARB OPIS PROGRAMU I LINK DO REJESTRACJI–> LINK

NORDE BANK OPIS PROGRAMU I LINK DO REJESTRACJI –> LINK

 

Strona Departamentu na facebooku ->

Uwaga Możesz zostać naszym VIPem!

Pamiętaj proszę ze jeśli korzystasz z rejestracji przez link na tej stronie, masz prawo do tego by mieć opiekę merytoryczną Departamentu. Wiec nie krepuj sie zadawać pytania i daj mi znać np via facebook to dodam cie do naszej zamkniętej grupy VIP member. Kolejne profity z tego tytułu sa w przygotowaniu, miedzy innymi poradniki, tylko dla naszej grupy.

 

EnglishFrançaisDeutschPolskiРусскийEspañol