Witamy w Departamencie Finansów Pasywnych

Po raz kolejny tworzymy nowy projekt z myślą o pomaganiu innym… nazwa natomiast po raz kolejny wskazuje na Nasz duży dystans i poczucie humoru bez wzgledu na kontekst.
Tak! to projekt Departamentu Kreatywnosci 🙂

Zapraszamy do współpracy i stosunkowo łatwego zarabiania pieniędzy .

 

ps. W związku z tym iż FutureAd rozpoczął szeroko pojętą współprace z niejakim kołczem majkiem czyli wawrzyniakiem , który to ma tyle wspólnego z rozwojem osobistym co disco polo z muzyką klasyczną…. Postanowiliśmy nie wspierać dłużej tego projektu. Po pierwsze nie chcemy przykładać ręki, ani wkładać tam złotówki by promować patologie, która niewątpliwe ten czlowiek sprzedaje, po drugie, na rynku jest bardzo dużo o wiele bardziej intratnych projektów, w które warto inwestować i które będziemy z nieukrywaną przyjemnością promować 🙂

 

Pozdrawiamy serdecznie

 

UWAGA!

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek programu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Portal, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i od nas tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziliśmy i z których usług korzystamy.

EnglishFrançaisDeutschPolskiРусскийEspañol